LatestNews

1kv Przejezdne podesty

1kv Przejezdne podesty

Podesty robocze a praca na wysokości

Rynek budowlany ciągle się rozwija, jednak praca na budowie nadal wymaga dużego doświadczenia i zespołu fachowców o wysokich kwalifikacjach. Swoje czynności muszą oni wykonywać bardzo często z ogromną precyzją. Na szczęście ułatwiają je różnego rodzaju maszyny i nowoczesny sprzęt stosowany obecnie na budowie. Zrozumiałe jest, że w przypadku tej pracy, bardzo ważne jest przestrzeganie określonych zasad bezpieczeństwa, szczególnie podczas wykonywania zleceń na dużych wysokościach.

Stabilne podesty robocze to odpowiednie zabezpieczenie w trakcie wykonywania prac na wysokości. Najbardziej pomocne są podesty ruchome, które zostały zaprojektowane i stworzone tak, aby bezpiecznie mogły przemieszczać pracowników i potrzebne im do pracy materiały na duże wysokości. Podest taki, nazywany często koszem, składa się z platformy roboczej wyposażonej w elementy sterownicze oraz wysięgnik i podwozie.
Podesty ruchome mają szerokie zastosowanie. Używa się ich między innymi do wycinki drzew albo mycia okien w biurowcach. Chętnie korzystają z nich firmy energetyczne, budowlane, reklamowe oraz różne zakłady produkcyjne i magazynowe.

kluczowe słowa: Audyt wewnętrzny GHP, GMP, HACCP – poradnik praktyczny, Pomiary metodą Tegova, Przyczepka samochodowa WNP Suski, decyzja deklaratoryjna

Ciekawe wpisy o podróżach oraz hobby: