LatestNews

Bezpieczne wakacje nad morzem i tani wypoczynek nad morzem

Bezpieczne wakacje nad morzem i tani wypoczynek nad morzem

Tani wypoczynek nad morzem i Bezpieczne wakacje nad morzem

Relaks na falach

Nasza rodzina uwielbia polskie morze. Jako miłośnicy historii jesteśmy dosłownie związani emocjonalnie z Bałtykiem wiedząc ile na przestrzeni wieków kosztował Polskę dostęp do morza. Większość Polaków przecież dobrze zna obraz Wojciecha Kossaka pod tytułem „Zaślubiny Polski z Bałtykiem”, na którym widać wojsko polskie z generałem Józefem Hallerem na czele, który wrzuca pierścień w fale. Wzruszająca uroczystość.
Ale wróćmy do naszych czasów. Dzisiaj, jako rodzinę interesują nas przede wszystkim bezpieczne wakacje nad morzem. Zawsze chodzimy na plaże strzeżone i ściśle przestrzegamy zasad regulaminu. Nie ma mowy nawet o jednym piwku! Miejsce na plaży zajmujemy też możliwie jak najbliżej ratownika lub na linii od jego posterunku wprost do morza.
Sprawą kompletnie drugorzędną są finanse. Fajnie znaleźć tani wypoczynek nad morzem, trafić pogodę i bezpiecznie wypocząć. Oto przepis na super wakacje. Nie wszystkie wymienione wyżej punkty da się zrealizować. Najgorzej jest z pogodą. Ale przy dobrej organizacji dnia urlop można spędzić dobrze w każdych warunkach.

Ciekawe wpisy o podróżach oraz hobby: