LatestNews

Sailing net

Sailing net

Dla organizatora regat

Organizacja imprez sportowych polega na sprawnej organizacji i zarządzaniu. Wykorzystaj serwis SailingNet do podniesienia renomy i prestiżu swojej imprezy i skorzystaj ze zgłoszeń online. Dzięki nim udowodnisz, że nowoczesne rozwiązania nie są Ci obce a komfort i wygoda zawodników biorących udział w zawodach leży Ci na sercu.

Zgłoszenia online to także wiele ułatwień dla Ciebie jako organizatora. Z ich pomocą uzyskasz dokładną listę zawodników zainteresowanych twoją imprezą prezentującą się w jasny, czytelny sposób. Ponadto dowiesz się ile gadżetów i koszulek promujących regaty wraz z rozmiarami będziesz potrzebował. Łatwiej przewidzisz zapotrzebowanie na catering lub poczęstunek. Istnieje możliwość podwyższenia wpisowego zgodnie z regulaminem NSKO: PKT. 47. Zaleca się i dopuszcza do stosowanie zgłoszenia w formie elektronicznej – on-line, wraz z możliwością podwyższenia wpisowego do regat.

Zainwestuj w współpracę z serwisem SailingNet zgłoszenia-online. Możesz tylko zyskać!

Nie czekaj! Sam sprawdź i dołącz do Nas!

Zapraszamy! A hoj!

słowa kluczowe: ksw bydgoszcz brdyujście, uks barnim goleniów, mkz arka gdynia, regaty tarnobrzeg, mroczek się żeni, opti mrągowo, yacht club człuchów, uks zalew kielce, mks szkuner myślibórz, ykp lublin, klub kotwica tarnobrzeg

Ciekawe wpisy o podróżach oraz hobby: