LatestNews

Skoki tandemowe

Skoki tandemowe

skoki-tandemowe-10Niektórych rzeczy każdy człowiek powinien spróbować chociaż raz w życiu. Z pewnością należą do nich skoki spadochronowe. W ramach naszej działalności umożliwiamy Państwu realizację tego marzenia w bardzo bezpiecznych warunkach.

Skoki tandemowe jakie proponujemy to bowiem możliwość komfortowej eksploracji przestworzy w duecie – wraz z instruktorem, który zadba o to, by lot przebiegał prawidłowo. Wam da zaś to poczucie ogromnego komfortu psychicznego i pozwoli cieszyć się tą niezapomnianą chwilą, którą z pewnością będziecie wspominać przez całe życie.

Przed samym lotem oferujemy też oczywiście pełne przeszkolenie, które dostarczy niezbędnych informacji o tym, jak zachować się w określonych sytuacjach i pozwoli lepiej poznać specyfikę samego sportu.

Dzięki temu nabierzecie właściwych kompetencji i pewności siebie, co z pewnością pozwoli Wam czuć się swobodnie w trakcie opadania. Niezwykłe widoki, poczucie nieważkości i szereg innych wspaniałych doświadczeń to coś, czego koniecznie trzeba doświadczyć!

Ciekawe wpisy o podróżach oraz hobby: